20 lat RLG w Polsce!

16 czerwca mieliśmy okazję wspólnie świętować 20-lecie istnienia RLG Polska!
Podczas spotkania dyrektor Związku EKO-PAK, Sławek Brzózek wziął udział w panelu nt. obowiązków środowiskowych w praktyce.
Cieszymy się, że mogliśmy być tego dnia razem z Wami.
Facebook
Twitter
Email